Üdvözöljük a DEIDI honlapján!

Mozgásban konferencia

Paksy Tünde PhD előzetes vitája

MEGHÍVÓ

A DE IKDI Magyar és összehasonlító irodalomtudományi programjának  alprogramja ezúton tisztelettel meghívja

Paksy Tünde

„finstre Kreuzgänge“ – „bunteste Welt“ E.T.A. Hoffmanns Roman Die Elixiere des Teufels unter besonderer Berücksichtigung des Doppelgängermotivs und der Aspekte des Raumes című doktori (PhD) értekezésének előzetes vitájára, amelynek

időpontja: 2018. május 23. (szerda) 13:00, helyszíne: Debreceni Egyetem, Főépület (Egyetem tér 1.) 1. em. 133/2

Témavezető: Dr. Kovács Kálmán, CSc, habil. egyetemi docens (DE BTK Germanisztikai Intézet)

Az előzetes vita bizottsága
Elnök:
Dr. S. Varga Pál, MTA rendes tag, habil. egyetemi tanár (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Előopponensek:
Dr. Orosz Magdolna, MTA doktora, habilitált egyetemi tanár (ELTE BTK Germanisztikai Intézet)
Dr. Horváth Géza, PhD, habilitált egyetemi docens (KGRE BTK Német és Holland Nyelvű Kultúrák Intézete)
Bizottsági tagok:

Dr. Horváth Andrea, PhD, habilitált egyetemi docens (DE BTK Germanisztikai Intézet)

Dr. Karl Katschthaler, PhD, habilitált egyetemi docens (DE BTK Germanisztikai Intézet)

– Az értekezés egy példánya megtalálható a DE IKDI Bán Imre Könyvtárában (Debreceni Egyetem, főépület, fszt. 3.)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

event_date:

szerda, May 23, 2018 - 13:00 to 15:00